Contact
Risse Glas Vertrieb und Kundenbetreuung

Contactgegevens verkoop & klantenbegeleiding

Verkoop

Walter Hanemann
Telefoon +49 2954 9751-31
Telefax +49 2954 9751-30
walter.hanemann@risseglas.de

 

Sebastian Becker
Telefoon +49 2954 9751-22
Telefax +49 2954 9751-30
sebastian.becker@risseglas.de

 

Dirk Aulich
Telefoon +49 2954 9751-55
Telefax +49 2954 9751-30
dirk.aulich@risseglas.de

 

Santo Dainotti
Telefoon +49 2954 9751-37
Telefax +49 2954 9751-30
santo.dainotti@risseglas.de


Kwaliteitsbeheer

Kai Risse
Telefoon +49 2954 9751-39
Telefax +49 2954 9751-30
kai.risse@risseglas.de


Klantenadvies en offertes

Andreas Koch
Telefoon +49 2954 9751-21
Telefax +49 29 5497 51-30
andreas.koch@risseglas.de


Orderbehandeling en offertes

Elke Böger
Telefoon +49 29 5497 51-25
Telefax +49 2954 9751-30
elke.boeger@risseglas.de

 

Sandra Fredebeul
Telefoon +49 2954 9751-26
Telefax +49 2954 9751-30
sandra.fredebeul@risseglas.de